Регіональний центр дитячої імунології

 

Завідувач РЦДІ  - Тімохіна Наталя Іванівна,вища категорія, лікар –імунолог дитячий

 

Завідувач лабораторно-діагностичного відділу Лєвіна Вікторія Олександрівна, вища категорія,лікар-лаборант .

 

Старша медична сестра – Дьомінова Марина Миколаївна

 

Телефони: (057)725-10-91

Савво Олексій Миколайович
науковий консультант РЦДІ, головний позаштатний спеціаліст з дитячої імунології Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, кандидат медичних наук, доцент Кафедри загальної та клінічної імунології та алергології ХНУ ім.В.Н.Каразіна, лікар-умунолог Вищої кваліфікаційної категорії, має Вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Організація і управління охороною здоров’я", стаж роботи 27 років
Тімохіна Наталя Іванівна
завідувач РЦДІ, лікар-імунолог дитячий, вища кваліфікаційна категорія, стаж роботи 31 рік

Соболєва Галина Миколаївна,

лікар-імунолог дитячий  Вищої кваліфікаційної категорії

     Всі лікарі  дитячі імунологи РЦДІ пройшли спеціалізацію на базі КМАПО ім.Щупика м. Киів.

Регіональний центр дитячої імунології на базі Обласної дитячої клінічної лікарні №1 було засновано першим на Україні, у 1995р. на підставі Наказу МОЗ України від 02.06.1995р. №98 .Це надало можливість надання усебічної спеціалізованої медичної допомоги дітям різних вікових груп в одній клініці.

     Центр забезпечує сучасний рівень діагностики, лікування, проведення замісної терапії та супровід хворих з імунодефіцитами ,надає консультації з усіх аспектів профілактичних щеплень та проводить вакцинацію дітей.

До складу центра входить:

  • стаціонарний відділ на 30 ліжок, 11 палат, в т.ч покращеного комфорту.

 

  • амбулаторно-поліклінічний відділ (кабінет лікаря-імунолога з  базою даних імунної патології) у Обласній дитячій консультативній поліклініці ОДКЛ№1);

 

  •     лабораторно-діагностичний відділ.

 

   Робота лабораторно-діагностичного відділу РЦДІ спрямована на визначення імунопатологічних станів. В лабораторії проводиться повне обстеження імунного статусу. За допомогою імуноферментного  методу проводиться обстеження на TORCH –інфекції, наявності специфічних антитіл до правцю, дифтерії, кору,антитіл гепатитів В і С, алергенспецифічних IgЕ; рівня IgА секреторного.

    На  базі Центру створено комісію по виявленню несприятливої події після імунізації із залученням головного позаштатного спеціаліста лікарі-імунолога дитячого Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Савво О.М.

     Щорічно у Центрі отримують допомогу в амбулаторно-поліклінічному відділі до 3000 дітей, в стаціонарному відділі близько 800 дітей, в лабораторно-діагностичному проходять обстеження до 9000 осіб.
Для госпіталізації до імунологічного центру необхідно мати:
-направлення від лікаря лікувального закладу
-довідку про епідемічне становище за місцем проживання та у дитячому колективі, який відвідує дитина
-довідку про проведені профілактичні щеплення та  пробу Манту
-виписку з індивідуальної картки розвитку дитини        
DSC01733
Рисунок6
Рисунок5
Рисунок3
Рисунок2
Рисунок1
Иммунология
Иммунология1
Иммунология3_edited