ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ХІРУРГІЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ
Завідувач відділення - лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент – Одушкіна Наталія Вікторівна.
Старша сестра медична – Оболенська Людмила Вікторівна.
Телефон відділення - (057) 725-10-43.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:
Основним напрямком роботи відділення є стаціонарна допомога дітям з хірургічною патологією зубо-щелепної системи від видалення зубу до реконструктивних пластичних операцій.
Проводимо лікування дітей у віці від 3 місяців до 18 років із запальними захворюваннями, щелепно-лицьовою травмою, об’ємними доброякісними новоутвореннями обличчя та щелеп, вродженою патологією щелепно-лицьової ділянки та захворюваннями скронево-щелепного суглобу.
У відділені розташовано 20 ліжок у палатах на 2-4 пацієнта (з урахуванням віку дитини), у тому числі з покращеними умовами перебування. Створено комфортні санітарні кімнати, кімната прийому їжі.
ПРОФЕСІЙНІ ДАНІ ЛІКАРІВ
-
Одушкіна Наталія Вікторовна – завідувач відділення, кандидат медичних наук з 2008 року, доцент (отримано звання в 2015 році), стоматолог-хірург вищої категорії. Проходила стажування у спеціалізованому Західно-українському центрі дитячої пластичної хірургії у м. Львові у 2010, 2011 та 2012 роках. Також у 2014 році стажувалась з питань хірургічного лікування дітей з розщілинами губи та піднебіння в Інституті матері та дитини м. Варшава, Республіка Польща.
-
Шевчук Віктор Альбертович – кандидат медичних гаук, доцент, стоматолог-хірург вищої категорії. Проходив стажування у спеціалізованому Західно-українському центрі дитячої пластичної хірургії у м. Львові у 2010, 2011 та 2012 роках. Також у 2014 році стажувався з питань хірургічного лікування дітей з розщілинами губи та піднебіння в Інституті матері та дитини м. Варшава, Республіка Польща.
-
Хіменко Владислав Михайлович - стоматолог-хірург першої категорії;
-
Зюбан Михайло Миколайович - стоматолог-хірург першої категорії;
-
Шевцов Олександр Олександрович – стоматолог-хірург;
-
Кер-Ель Дін Ахмад – стоматолог-хірург.
ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ.
Спектр нашої спеціалізованої допомоги:
-
хірургічна корекція вроджених та набутих вад розвитку зубо-щелепної системи у дітей з розщілинами верхньої губи та піднебіння з 3-х місячного віку дитини, що дозволяє значно покращити відновлення мови та уникнути грубих деформацій лицьового скелету (хейлопластика, уранопластика, ринопластика);
-
реконструктивні пластичні операції з усунення незадовільних результатів після раніш проведених операцій по закриттю розщілин верхньої губи та піднебіння (реконструкція);
-
пластика вуздечок губ та язика, поглиблення присінку ротової порожнини, корекція висоти ясневого краю;
-
ортогнатична хірургія (макро- та мікрогнатія щелеп, хірургічна корекція аномалій прикусу);
-
видалення «зубів мудрості»;
-
хірургічне лікування доброякісних пухлин м’яких тканин обличчя та шиї з обов’язковим дотриманням вимог пластичної хірургії;
-
хірургічне лікування кіст щелепно-лицьової ділянки з одночасним заміщенням кісткового дефекту кістково-пластичними матеріалами;
-
хірургічне лікування травм обличчя та щелеп з одночасним відновленням значних кісткових дефектів індивідуальними конструкціями з медичного титану різних виробників та власною кісткою, отримуючи ідентичне відновлення втраченого органу;
-
загальна дитяча хірургічна стоматологія;
-
реабілітація дітей з уродженою та набутою патологією щелепно-лицьової ділянки у спеціалістів обласної консультативної поліклініки ОДКЛ № 1.
Індивідуальна конструкція з титану
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Відділення є клінічною базою кафедри стоматології дитячого віку, дитячої щелепно-лицьової хірургії та імплантології Харківського національного медичного університету, завідувач кафедри - доктор медичних наук, професор Назарян Розанна Степанівна.
Опубліковано більше 150 наукових праць у національних та міжнародних медичних виданнях.
Захищено 3 дисертації на звання кандидата медичних наук.
Лікувально-діагностичну допомогу надає кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології дитячого віку, дитячої щелепно-лицьової хірургії та імплантології ХНМУ Шевчук Віктор Альбертович.
![]() | ![]() |
---|---|
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() |