Відділення патології новонароджених

 

Завідувач відділення – Забровська Тамара Ованесівна, лікар-педіатр-неонатолог Вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи понад 40 років.

         

Лікарі-відділення:

В’юн Наталія Романівна лікар-педіатр-неонатолог Вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 22 роки;

Гребенік Ірина Володимирівна лікар-педіатр-неонатолог  Вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 27 років.

 

У відділенні створена турботлива та доброзичлива атмосфера максимального комфорту, як для дітей, так і для їх батьків. Медичне спостереження, діагностика та лікування маленьких пацієнтів здійснюється на основі  індивідуального підходу у відповідності з високими стандартами.

Cестра медична старша – Усманова Тамара Василівна

 

Телефони відділення: (057) 725-10-68, (057) 725-10-84

 

Відділення патології новонароджених було відкрито в 1976 році – з дня заснування лікарні і в ті роки було першим і єдиним відділенням в Харківській області для лікування і виходжування новонароджених дітей

     Відділення забезпечене сучасним медичним обладнанням, а саме: кувезами, ліжками з підігрівом, лампами променевого тепла, пульсоксиметром, небулайзером, лампами для проведення фототерапії, автоматизованими дозаторами для інфузій. В арсеналі відділення мається також бінокулярний офтальмоскоп для діагностики ретинопатій новонароджених и недоношених дітей.

     У відділенні надається медична допомога новонародженим з різноманітними захворюваннями:

- перинатальні ураження центральної нервової системи;

- пологові травми;

- внутрішньоутробні інфекції;

- жовтяниці різноманітної етіології;

- захворювання шкіри;

- захворювання шлунково-кишкового тракту;

- захворювання органів дихання (гострі респіраторні захворювання, бронхіти, пневмонії, бронхо-легенева дісплазія);

- вроджена патологія та порушення обміну речовин;

- гіпотрофії.

      Ми маємо можливість проводити реабілітацію дітей вікомдо3-х місячного віку, що перенесли різноманітні неврологічні захворювання в періоді новонародженості.

 

 

Середній медичний персонал – це медичні сестри з великим стажем роботи з новонародженими дітьми, які з душею і любов’ю працюють з нашими маленькими пацієнтами.

     У відділенні створені всі умови для перебування дітей з мамами: душові, кімнати гігієни, їдальня, кімната для приготування молочних сумішей медичним персоналом. Всього у відділенні 10палат. Маються палати підвищеної комфортності.

     В відділенні проводиться робота по популяризації переваг грудного вигодовування, важливості вакцинації.  Наші фахівці навчать родину, в якій з’явився малюк всьому, щоб він мав міцне здоров’я, правильний та гармонічний розвиток, дадуть відповідь на питання батьків, які вони найчастіше задають собі, сусідам, родичам, друзям, лікарю. Наші поради допоможуть батькам та матусям поповнити знання про свою дитину, створити необхідні умови для його росту та розвитку.