Хірургічне відділення №3

Завідувач відділення - Губанов Павло Вікторович, лікар-хірург дитячий Вищої кваліфікаційної категорії

 

Сестра медична старша - Євсюкова Олена Євгенівна

 

телефон (057) 725- 10-29

     У відділенні надається спеціалізована хірургічна допомога дітям з вродженими вадами розвитку, ургентної хірургічної патологією, гнійними хірургічними захворюваннями.
Лікарі відділення надають консультативну допомогу лікарям пологових будинків і перинатальних центрів.
     У співпраці з лікарями медико-генетичного центру, надається консультативна допомога вагітним з приводу народження дітей з вродженими вадами розвитку.
Щороку у відділенні отримують лікування близько 1500 дітей з різними хірургічними захворюваннями.
     У своїй роботі ми використовуємо передові наукові знання і технології для лікування наших пацієнтів. Лікарі відділення регулярно проходять стажування в різних клініках України та за кордоном.
     Нами впроваджені і широко використовуються малоінвазивні оперативні втручання для лікування широкого спектру хірургічних захворювань. Зокрема лапараскопічні операції при пилоростенозе, діафрагмальних грижах, аномаліях розвитку нирок, грижах і ін.
   Пройшовши тренінг в Університетській клініці Ізраїлю, ми впровадили і використовуємо Vantris VUR treatment для лікування ПМР у дітей починаючи з перших місяців життя.
     У співпраці з співробітниками кафедри дитячої хірургії Харківського національного медичного університету, на базі нашого відділення проводяться унікальні реконструктивні операції при вадах розвитку стравоходу, товстої кишки.
Ми накопичили і використовуємо величезний досвід в лікуванні гемангіом у дітей. Застосовуючи сучасні препарати і технології ми практично відмовилися від оперативного лікування останніх.