Хірургічне відділення №1

Завідувач відділенням - Белопашенцев Владислав Олександрович, лікар-хірург дитячий вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

 

Старша медична сестра – Песенко Наталія Володимирівна

 

телефон (057) 725-10-48

Загальна характеристика відділення

 

Відділення розташоване в головному корпусі лікарні на 5 поверсі. У його складі розгорнуто 60 ліжок, з них 39 загальнохірургічних, 10 ургентних, 3 хірургії кисті, 5 урологічних. У відділенні 10 палат, в т.ч. 5 одномісних, маніпуляційний кабінет, перев'язувальна й процедурна.

Щорічно у відділенні проходять лікування понад 4500 дітей, проводиться близько 1800 планових оперативних втручань.

Основні напрямки діяльності

На стаціонарне лікування госпіталізуються діти у віці від 1-ого до 18 років за направленням лікарів-хірургів обласної дитячої консультативної поліклініки, лікарів-хірургів районних і міських поліклінік, за екстреними свідченнями з приймального відділення.

У відділенні цілодобово надається планова та ургентна кваліфікована допомога, проводиться оперативне і консервативне лікування дітей з хірургічною патологією.

 

Хірургічний профіль

 

• весь спектр планових оперативних втручань загальнохірургічного профілю, операції з приводу пахових і пупкових гриж, гриж білої лінії живота, варикоцелє, водянок яєчок, кіст сім'яного канатика, крипторхізму, рубцового фімозу, біопсій пухлин і гігром різної локалізації, серединних і бічних кіст шиї.

 

Хірургія кисті

 

Лікар-травматолог дитячий - Сєдих Олександр Миколайович

• у відділенні виявляється ортопедо-травматологічна допомога при вроджених захворюваннях кінцівок: полідактилія-додаткові пальці, синдактилії-зрощення пальців, амніотичні перетяжки, гіпоплазії і аплазії пальців, гігроми різних локалізацій; хронічних захворюваннях-посттравматичні рубцеві деформації, кісткові кісти, кістково-хрящові екзостоз; травматичні ушкодження сухожиль і периферичних нервів.

Урологія

• урологічна допомога включає консервативне лікування захворювань

сечовивідної системи, а також хірургічну корекцію таких захворювань як гідронефроз (хвороба нирок з - за порушення відтоку сечі), міхурово-сечовідний рефлюкс (зворотний закид сечі в сечовід з сечового міхура), кіста нирок, полікістоз нирок (заміщення нормальної тканини нирок кістами), мегауретер (розширення сечоводу), дисфункція сечового міхура нейрогенного характеру, пієлонефрит (запалення нирки), екстрофія сечового міхура (відсутність передньої стінки сечового міхура і передньої черевної ой стінки), цистит (запалення слизової оболонки сечового міхура), гіпоспадія, епіспадія.

1
5
4
3
2